LendON

Serwis LendON.pl jest własnością polskiej firmy Lendon Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Puławskiej 111b. LendON.pl oferuje pożyczki już od 100 zł do 3 tys. zł. Okres spłaty kredytu wynosi od 1 do 30 dni, przy czym istnieje możliwość przedłużenia spłat na 10, 20 lub 30 dni. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami – odpowiednio 31, 37 i 49 zł. Przedłużenie uzyskuje się po wpłaceniu właściwej kwoty.

lendonKlienci zainteresowani wzięciem pożyczki w LendON.pl w razie jakichkolwiek pytań korzystać mogą z dostępnej infolinii – pod numerem (22) 100-64-44. Oprócz tego, z informacji skorzystać można mailowo, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Biuro LendON.pl działa w godzinach 8.00-21.00 od poniedziałku do piątku oraz od 9.00 do 18.00 w soboty i niedziele.

Złożenie wniosku o pożyczkę działa podobnie jak w innych serwisach kredytowych i oparte jest na trzech prostych krokach: 1. Rejestracja w serwisie LendON.pl i założenie konta użytkownika, następnie złożenie wniosku i wpłata 1 grosza na konto serwisu; 2. Złożenie wniosku o pożyczkę za pomocą swojego konta w serwisie;3. Rozpatrzenie wniosku i przelanie określonej kwoty na konto użytkownika.

Uiszczając przelew rejestracyjny na konto LendON.pl należy podać swoje imię i nazwisko a w tytule przelewu pesel wraz z dopiskiem „Akceptuję warunki Ramowej Umowy Pożyczki LendON.pl”. Głównym dokumentem, potrzebnym do wzięcia pożyczki w serwisie LendON.pl jest dowód osobisty.

Pierwsza pożyczka w serwisie LendON.pl jest bezpłatna, kolejne wiążą się z określonymi opłatami. Przykładowo dla kwoty 500 zł pożyczonych na okres 30 dni kwota spłaty wynosi 626 zł.

ugo