Incredit.pl

Portal szybkich pożyczek Incredit.pl należy do firmy Net Credit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II 61. Grupa Net Credit, w skład której wchodzi NetCredit Sp. z o.o. to duży gracz na rynku szybkich pożyczek. Działa m.in. w Rosji, Gruzji i na Łotwie.

increditW ofercie portalu Incredit.pl znajdują się pożyczki w kwotach 500 zł do nawet 5 tys. To zdecydowanie jeden z niewielu serwisów z szybkimi pożyczkami, który oferuje tak duże kwoty pożyczek. Bardzo szeroki jest także okres spłaty – od 1 miesiąca, do nawet 24 miesięcy. Istnieje możliwość przedłużenia spłaty – o 7, 14 lub 30 dni. Warunkiem przedłużenia jest poinformowani o chęci wydłużenia okresu spłaty przed ostatecznym terminem wywiązania się z zobowiązania. Przedłuzenie pożyczki wiąże się z określoną opłatą.

Zasada spłaty jest prosta – każda z kolejnych rat kredytu różna jest 10 procentom całej pożyczonej sumy. Spłaty dokonuje się w równych ratach przez wskazaną przez siebie liczbę miesięcy.

Kim jest potencjalny klient serwisu Incredit.pl? Jest to osoba zamieszkująca terytorium Polski, w wieku od 20 lat, do 65 roku życia.

Dla lojalnych klientów Inredit.pl przygotował specjalną ofertę, umożliwiającą zarabianie! Wystarczy polecać serwis swoim znajomym - po dokończeniu rejestracji w serwisie należy wysłać ze swojego profilu zaproszenie dla znajomego. Jeśli ten zarejestruje się otrzyma pożyczkę, wówczas polecający otrzyma 50 zł na swoje konto.

Biuro Incredit.pl działa w godzinach od 7.00 do 24.00. Numer telefonu Działu Obsługi Klienta to (22) 101 04 00. Można pisać także na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klienci, którzy już wzięli pożyczkę i mają trudności z jej spłatą lub już jest po terminie, proszeni są o kontakt z Działem Windykacji, pod numerem (22) 257 86 18 w godzinach 8.00-20.00.

ugo