Ofin.pl

Portal szybkich pożyczek Ofin.pl oferuje pożyczki „na jasnych warunkach” – jak głosi hasło serwisu. Minimalna kwota kredytu wynosi 100 zł, maksymalna – 2 tys. Pożyczki brać można na okres 15, 30 lub 60 dni. Klientem może zostać każdy, kto ukończył 21 lat, maksymalnie do 70 roku życia. Klient nie może figurować w Krajowym Rejestrze Długów, jednak serwis nie sprawdza historii kredytowej (BIK).

ofinDo dyspozycji użytkowników zainteresowanych pożyczką jest kontaktowy adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także dwa numery telefonów: stacjonarny, działający od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00 – 882-002-034, oraz komórkowy 795-571-300. Biuro Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-21.00 oraz w soboty – 10.00-18.00.

Aby otrzymać pożyczkę w Ofin.pl należy wypełnić prosty wniosek internetowy, w którym podaje się m.in. numer dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego. Na ten numer przyjdzie następnie SMS ze specjalnym PIN-em, umożliwiającym zalogowanie się do swojego konta w serwisie Ofin.pl. Drugim krokiem jest przelanie 1 grosza na konto serwisu, podane na stronie internetowej. Przelanie grosza jest akceptacją warunków kredytu oraz potwierdzeniem danych osobowych. Pieniądze na koncie pożyczkobiorcy mogą znaleźć się nawet w godzinę.

Spłata kredytów na 15 i 30 dni odbywa się jednorazowo, na koniec okresy pożyczki, natomiast na 60 dni – w dwóch ratach.

Serwis Ofin.pl należy do spółki Sfera-Finansów SA, będącej wydawcą grupy serwisów internetowych, poświęconych tematyce finansów osobistych. Pożyczka w Ofin.pl zaciągana jest e Ferratum Banku, który wchodzi w skład Ferratum Grupy – pierwszej fimry, która w 2005 wprowadziła w Europie mikropożyczki. W tej chwili obecna jest w 19 krajach na całym świecie.

ugo