Pożyczka plus

Serwis Pożyczkaplus.pl udostępnia rozwiązania kredytowe dla osób mających stałe zatrudnienie, bez negatywnej historii kredytowej. Klienci serwisu mogą pożyczać pieniądze na okres 15, 30 lub 45 dni z możliwością wydłużenia czasu spłaty na kolejne 15 lub 30 dni. Przedłużenie spłaty wiąże się z dodatkowymi opłatami, których wysokość dostępna jest na stronie internetowej serwisu. Kwota pożyczki wynosić może od 150 złotych do 2,5 tys.

pozyczkaplusWłaścicielem serwisu Pożyczkaplus.pl jest działająca od 2010 roku firma Mała Pożyczka Sp. z o.o., mająca swoje przedstawicielstwa w Polsce, Czechach, oraz na terenie Litwy i Łotwy. Spółka została odznaczona certyfikatem Rzetelna Firma oraz Firma Wiarygodna Finansowo.

Na przejrzystej stronie internetowej Pożyczkaplus.pl zainteresowani klienci znajdą wszelkie informacje, potrzebne do wzięcia pożyczki – w szczególności dotyczące składania wniosku, procedury weryfikacyjnej oraz kosztów związanych z kredytem na określoną sumę i czas.

Udzielenie pożyczki przez serwis Pożyczkaplus.pl jest płatne, jednak dla najbardziej lojalnych klientów przygotowano program lojalnościowy, w którym po 4 terminowo spłaconych pożyczkach – czyli otrzymaniu statusu Lojalnego klienta, każdą co 5. pożyczkę otrzymuje się całkowicie za darmo.

Procedury przyznawania pożyczek są standardowe – rejestracja w serwisie i złożenie specjalnego wniosku, analiza wniosku i przelanie kwoty kredytu. Pieniądze mogą znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy nawet w 15 minut.

W razie pytań, do dyspozycji klientów jest infolinia pod numerem 730 003013 oraz skrzynka mailowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Biuro serwisu Pożyczkaplus.pl działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 10.00 do 18.00.

ugo