Vivus

Internetowy serwis pożyczkowy Vivus.pl należy do jednych z najbardziej rozpoznawanych tego typu serwisów w Polsce. Właścicielem jest Vivus FinanceSp. z o.o., działająca przy ul. 17 Stycznia 56, wchodząca w skład grupy 4Finance Group, mającej swoje przedstawicielstwa w takich krajach jak Litwa, Łotwa, Estonia, Dania, Szwecja, Rosja czy Hiszpania. Biuro Vivus.pl działa codziennie, w godzinach 6.00-23.00. Do dyspozycji klientów jest numer telefonu (22) 206-21-21, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz czat z konsultantem na żywo.

vivusVivus.pl udziela pożyczek w kwocie od 100 zł do nawet 3,5 tys. O wyższe kwoty starać się mogą jednak wyłącznie klienci z określoną historię kredytową w serwisie. Np. przy pierwszej pożyczce można wziąć maksymalnie 1400 zł, przy drugiej do 2000, przy trzeciej do 2 tys. 600 zł, przy 4 do 3 tys. a dopiero w piątym i kolejnym kredytem w Vivus.pl pożyczyć można kwotę maksymalną. Okres spłaty wynosi od 1 do 30 dni z możliwością przedłużenia na 7, 14 lub 30 dni. Pierwsza pożyczka udzielana jest bezpłatnie – kolejne za określoną opłatą.

Vivus.pl umożliwia wzięcie tylko jednej pożyczki do czasu jej spłaty, istnieje jednak możliwość „dobrania” dodatkowej sumy do już istniejącego kredytu. Oprócz tego rozwiązania, serwis Vivus.pl oferuje klientom program partnerski, w którym za polecanie klientów, którzy zarejestrują się w serwisie i wezmą pożyczkę, otrzymuje się 30 złotych.

Serwis Vivus.pl jest jednym z członków Związku Firm Pożyczkowych, skupiających firmy zobowiązujące się do przestrzegania najwyższych standardów etycznych i biznesowych.

ugo