Pożyczka plus

Serwis Pożyczkaplus.pl udostępnia rozwiązania kredytowe dla osób mających stałe zatrudnienie, bez negatywnej historii kredytowej. Klienci serwisu mogą pożyczać pieniądze na okres 15, 30 lub 45 dni z możliwością wydłużenia czasu spłaty na kolejne 15 lub 30 dni. Przedłużenie spłaty wiąże się z dodatkowymi opłatami, których wysokość dostępna jest na stronie internetowej serwisu. Kwota pożyczki wynosić może od 150 złotych do 2,5 tys.

pozyczkaplusWłaścicielem serwisu Pożyczkaplus.pl jest działająca od 2010 roku firma Mała Pożyczka Sp. z o.o., mająca swoje przedstawicielstwa w Polsce, Czechach, oraz na terenie Litwy i Łotwy. Spółka została odznaczona certyfikatem Rzetelna Firma oraz Firma Wiarygodna Finansowo.

Na przejrzystej stronie internetowej Pożyczkaplus.pl zainteresowani klienci znajdą wszelkie informacje, potrzebne do wzięcia pożyczki – w szczególności dotyczące składania wniosku, procedury weryfikacyjnej oraz kosztów związanych z kredytem na określoną sumę i czas.

Udzielenie pożyczki przez serwis Pożyczkaplus.pl jest płatne, jednak dla najbardziej lojalnych klientów przygotowano program lojalnościowy, w którym po 4 terminowo spłaconych pożyczkach – czyli otrzymaniu statusu Lojalnego klienta, każdą co 5. pożyczkę otrzymuje się całkowicie za darmo.

Procedury przyznawania pożyczek są standardowe – rejestracja w serwisie i złożenie specjalnego wniosku, analiza wniosku i przelanie kwoty kredytu. Pieniądze mogą znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy nawet w 15 minut.

W razie pytań, do dyspozycji klientów jest infolinia pod numerem 730 003013 oraz skrzynka mailowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Biuro serwisu Pożyczkaplus.pl działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 10.00 do 18.00.

Vivus

Internetowy serwis pożyczkowy Vivus.pl należy do jednych z najbardziej rozpoznawanych tego typu serwisów w Polsce. Właścicielem jest Vivus FinanceSp. z o.o., działająca przy ul. 17 Stycznia 56, wchodząca w skład grupy 4Finance Group, mającej swoje przedstawicielstwa w takich krajach jak Litwa, Łotwa, Estonia, Dania, Szwecja, Rosja czy Hiszpania. Biuro Vivus.pl działa codziennie, w godzinach 6.00-23.00. Do dyspozycji klientów jest numer telefonu (22) 206-21-21, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz czat z konsultantem na żywo.

vivusVivus.pl udziela pożyczek w kwocie od 100 zł do nawet 3,5 tys. O wyższe kwoty starać się mogą jednak wyłącznie klienci z określoną historię kredytową w serwisie. Np. przy pierwszej pożyczce można wziąć maksymalnie 1400 zł, przy drugiej do 2000, przy trzeciej do 2 tys. 600 zł, przy 4 do 3 tys. a dopiero w piątym i kolejnym kredytem w Vivus.pl pożyczyć można kwotę maksymalną. Okres spłaty wynosi od 1 do 30 dni z możliwością przedłużenia na 7, 14 lub 30 dni. Pierwsza pożyczka udzielana jest bezpłatnie – kolejne za określoną opłatą.

Vivus.pl umożliwia wzięcie tylko jednej pożyczki do czasu jej spłaty, istnieje jednak możliwość „dobrania” dodatkowej sumy do już istniejącego kredytu. Oprócz tego rozwiązania, serwis Vivus.pl oferuje klientom program partnerski, w którym za polecanie klientów, którzy zarejestrują się w serwisie i wezmą pożyczkę, otrzymuje się 30 złotych.

Serwis Vivus.pl jest jednym z członków Związku Firm Pożyczkowych, skupiających firmy zobowiązujące się do przestrzegania najwyższych standardów etycznych i biznesowych.

LendON

Serwis LendON.pl jest własnością polskiej firmy Lendon Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Puławskiej 111b. LendON.pl oferuje pożyczki już od 100 zł do 3 tys. zł. Okres spłaty kredytu wynosi od 1 do 30 dni, przy czym istnieje możliwość przedłużenia spłat na 10, 20 lub 30 dni. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami – odpowiednio 31, 37 i 49 zł. Przedłużenie uzyskuje się po wpłaceniu właściwej kwoty.

lendonKlienci zainteresowani wzięciem pożyczki w LendON.pl w razie jakichkolwiek pytań korzystać mogą z dostępnej infolinii – pod numerem (22) 100-64-44. Oprócz tego, z informacji skorzystać można mailowo, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Biuro LendON.pl działa w godzinach 8.00-21.00 od poniedziałku do piątku oraz od 9.00 do 18.00 w soboty i niedziele.

Złożenie wniosku o pożyczkę działa podobnie jak w innych serwisach kredytowych i oparte jest na trzech prostych krokach: 1. Rejestracja w serwisie LendON.pl i założenie konta użytkownika, następnie złożenie wniosku i wpłata 1 grosza na konto serwisu; 2. Złożenie wniosku o pożyczkę za pomocą swojego konta w serwisie;3. Rozpatrzenie wniosku i przelanie określonej kwoty na konto użytkownika.

Uiszczając przelew rejestracyjny na konto LendON.pl należy podać swoje imię i nazwisko a w tytule przelewu pesel wraz z dopiskiem „Akceptuję warunki Ramowej Umowy Pożyczki LendON.pl”. Głównym dokumentem, potrzebnym do wzięcia pożyczki w serwisie LendON.pl jest dowód osobisty.

Pierwsza pożyczka w serwisie LendON.pl jest bezpłatna, kolejne wiążą się z określonymi opłatami. Przykładowo dla kwoty 500 zł pożyczonych na okres 30 dni kwota spłaty wynosi 626 zł.

Strona 1 z 3

ugo