Kilka sztuczek firm pożyczkowych, których należy się wystrzegać

Pożyczka na samochód, oferty są wszędzie. Niektóre są droższe niż inne, podczas gdy inne wydają się świetną okazją, ale czy tak naprawdę są? "0% przez 12 miesięcy!" "Brak płatności przez 60 dni!" "Zwrot gotówki do 2000 zł!".

Skąd wiesz, która okazja jest naprawdę świetną okazją?

Podczas gdy niektórzy mogą udowodnić, że działają na Twoją korzyść, ale inni już nie, oto kilka sztuczek i ofert z branży motoryzacyjnej, o których warto pamiętać.

Nie wszyscy sprzedawcy są sobie równi. Za dobre aby było prawdziwe, zniżki i stawki.  Niektórzy korzystają z niższych niż zwykle stawek i obniżek cen, aby przyciągnąć kupujących. Umowa może dotyczyć jednego konkretnego pojazdu. Nie daj się zastraszyć specjalnym limitom czasowym na rabat. Jeśli została ci zaproponowana cena ze znaczną zniżką, która wiąże się z szybkim terminem wygaśnięcia, nie musisz podejmować pochopnych decyzji bez czasu na zastanowienie. Data wygaśnięcia promocji powinna być jasna i z góry ustalona i nie powinna sprawić, że poczujesz się pośpieszany w podejmowaniu decyzji o zakupie.

sztuczek firm pożyczkowych

Koncentrowanie się na płatności i cenie zakupu oraz warunkach. Chociaż ważne jest, aby upewnić się, że twoja płatność mieści się w twoich możliwościach, nie daj się złapać na to, co chcesz płacić każdego miesiąca i nie zaniedbuj szczegółów dotyczących ceny zakupu i warunków finansowych pożyczki. Płacenie mniej każdego miesiąca, ale rozciągnięcie warunków w dłuższym czasie, by pozwolić sobie na droższy pojazd, może okazać się kosztowne o wiele bardziej w dłuższej perspektywie.

Istotne aspekty na spłatę twojego kredytu. Wiesz, ile wart jest twój kredyt - tak robi dealer. Jeśli zaoferowano Ci znacznie więcej niż zwykle, upewnij się, że nadwyżka nie została doposażona w finansową stronę umowy.

Oferty 0% w porównaniu do „zwrotu części kredytu”. Tak czy inaczej, pożyczkodawca odniesie korzyści ze sprzedaży pojazdu. Oferty 0% zwykle pracują dla dilera, podnosząc cenę sprzedaży pojazdu. Transakcje typu „zwrotu części kredytu” są zwykle zależne od stawki, którą płacisz, lub ceny pojazdu - czasami obu. Dokładnie przyjrzyj się tekstom umowy które są napisane drobnym drukiem i rozważ wcześniej tradycyjne kredyty i finansowanie.

Nie ma znaczenia, gdzie znajduje się wybrany samochód (mamy również świetnych przyjaciół u lokalnych dealerów!), Zawsze sprawdzimy wartości w stosunku do ceny wywoławczej, zawsze otrzymamy uczciwą stawkę, zawsze poproś o kopię dowodu pojazdu, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów, gdy przychodzi czas, aby zarejestrować swój pojazd. Możesz chronić swoją rodzinę i siebie w przypadku nieszczęśliwych okoliczności dzięki opcjonalnemu ubezpieczeniu pożyczki. Mając to na uwadze, możesz czuć się komfortowo i bezpiecznie wiedząc, że kredyt samochodowy z ubezpieczeniem to świetna decyzja.

Gotowy na zakup następnego pojazdu? Najpierw sprawdź wszystkie te rzeczy które tu wymieniliśmy aby mieć pewność, że kupno wymarzonego pojazdu nie będzie niosło problemów i stresu.

ugo