Oszczędzanie nigdy nie było popularne w Polsce za to kredyty owszem

Badania pokazują, że tylko około 18 procent ludzi w Polsce oszczędza, w tym tych, którzy ukrywają swoją gotówkę pod materacem. Reszta społeczeństwa uważa, że oszczędzanie jest tylko dla osób zarabiających dużo. Jednak przekonanie konsumentów w wieku od 20 do 35 lat nie będzie łatwe. Blogi, reklamy telewizyjne zostały wcześniej wypróbowane i nie powiodły się. Szybcy ludzie, którzy lubią nadążać za trendami: najnowszy iPhone, jedzenie, moda, jak się nazywasz. Świetnie radzą sobie z wydatkami i kredytami, ale nie są tak dobrzy w oszczędzaniu, zwłaszcza gdy wchodzą do internetu . Nasi docelowi odbiorcy praktycznie żyją online. Większość czasu spędza się na YouTube, gdzie platforma do udostępniania filmów ma 28 milionów unikalnych użytkowników oglądających co miesiąc 305 milionów filmów. Więcej niż bycie "nową telewizją", to także miejsce, w którym szukają nowych rzeczy.

Czytaj więcej: Oszczędzanie nigdy nie było popularne w Polsce za to kredyty owszem

Nokia zaciągnęła 500 mln € pożyczki w Europejskim Banku Inwestycyjnym

Nokia zaciągnęła 500 mln € pożyczki w Europejskim Banku Inwestycyjnym, podczas gdy Europejskie władze usiłują wspierać swe większe firmy technologiczne w wyścigu z chińskimi rywalami o dominację w sieciach mobilnych 5G.

Kilka miesięcy po wsparciu szwedzkiego Ericssona w tej samej technologii, EBI udziela Nokii pięcioletniej pożyczki w celu wsparcia jej działań w zakresie badań i rozwoju dotyczących 5G. “Europa musi się zaangażować w wyścig o 5G”, oznajmił Financial Times Alexander Stubb, wiceprezes EBI oraz były premier Finlandii. “Musimy zrozumieć, iż nasza konkurencja jest ogromna i obejmuje między innymi Huawei oraz China Mobile. Nadszedł czas, by się przebudzić, poczuć zapach kawy i nawiązać łączność.”

nokia logo

Czytaj więcej: Nokia zaciągnęła 500 mln € pożyczki w Europejskim Banku Inwestycyjnym

Pożyczki, kredyty na zakup samochodu

Zakup samochodu często bywa naprawdę konieczny. Zawsze jednak wiąże się z wydaniem większej sumy pieniędzy, którą nie każdy dysponuje, aby ponieść taki jednorazowy wydatek. Kredytami na samochód zainteresowane są zwłaszcza osoby młode, które podjęły pierwszą pracę i samochód jest im niezbędny do codziennych dojazdów w miejsce zatrudnienia. Możliwości ratalnego sfinansowania zakupu pojazdu wykorzystują także osoby, które planują założenie rodziny lub rodzina ma się powiększyć. W każdym przypadku bardzo ważne jest sprawdzenie historii pojazdu, aby uniknąć wielu problemów, które mogą pojawić się po zakupie. Jak bezpiecznie przebrnąć przez proces zakupu samochodu? Jak korzystnie sfinansować ten zakup? Poznaj sposoby finansowania zakupu pojazdu i dowiedz się, co możesz zrobić, aby nie trafić na kradziony pojazd lub samochód z nieciekawą przeszłością.

gdansk kredyty samochodu

Czytaj więcej: Pożyczki, kredyty na zakup samochodu

Pożyczka osobista jako zabezpieczenie przyszłości

Każdego roku miliony ludzi na świecie korzysta z pożyczek osobistych w celu konsolidacji zadłużenia, płacenia za nieoczekiwane wydatki, wprowadzania ulepszeń w domu i innych miejscach. Liczba osób posiadających pożyczki osobiste wzrosła w ostatnich latach z 350 milionów do ponad 390 milionów.

W rzeczywistości kredyty i pożyczki osobiste były najszybciej rosnącym produktem kredytowym w 2018 r. Dlaczego kredyty osobiste są tak atrakcyjne dla tak wielu z nas? Pożyczki osobiste oferują niskie oprocentowanie dla konsumentów o dobrym kredycie i są na ogół mniejsze kwoty pożyczki niż inne rodzaje pożyczek. Ale niekoniecznie są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich. Jeśli myślisz o uzyskaniu pożyczki osobistej, przed podjęciem decyzji musisz rozważyć kilka kwestii.

Pożyczka osobista - 200

Czytaj więcej: Pożyczka osobista jako zabezpieczenie przyszłości

Strona 1 z 3

 

ugo